bal maskowy
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

stoliki

Strona 2 z 2 Previous  1, 2

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

stoliki                - Page 2 Empty Re: stoliki

Pisanie by finn Nie Lis 02, 2014 1:06 am

- dziękuję, że to mówisz! - rozesmiał się, bo halo, każdy wie, że finn chce zostać aktorem. śmiał się tak cały czas i było super, dopóki w okolicy nie zaczął się kręcić quentin. finnowi od razu zrzedła mina na jego widok. - nie znoszę tego typa. - mruknął pod nosem i znowu się napił. paula też nie znosił, ale najwyraźniej wolał na niego patrzeć teraz niż na haltera!
finn
finn


Powrót do góry Go down

stoliki                - Page 2 Empty Re: stoliki

Pisanie by paul Nie Lis 02, 2014 1:08 am

nie wiem, czemu on nie lubi paula, bo powinni się kumplować właśnie. no ale dobra! kiedy finn nakierował jego wzrok na haltera wstał z miejsca i ruszył w jego kierunku. - to chodź mi pomóc - mruknął do finna dopadając już tego quentina i popychając go na stolik.
paul
paul


Powrót do góry Go down

stoliki                - Page 2 Empty Re: stoliki

Pisanie by harry Nie Lis 02, 2014 1:12 am

tu zamiast harrego powinien xavier być! a książę zaraz się zawinął i poszedł puknąć sobie jakąś najebaną lasię. w końcu nie zna typa, to go lać nie będzie. potem się okaże, że znowu będą się go czepiać. a on w dodatku w ciuchach swojej babci był. nie byłaby zadowolona
harry
harry


Powrót do góry Go down

stoliki                - Page 2 Empty Re: stoliki

Pisanie by quentin halter Nie Lis 02, 2014 1:16 am

gdyby ich zauważył od razu to by zwiał, ale że miał osłabiony refleks po alkoholu to dostrzegł ich dopiero jak paul popchnął go na stolik - ja pierdole o co ci chodzi znowu! - zmierzył go wzrokiem, a potem przyjrzał się finnowi, którego średnio kojarzył, ale chyba kojarzył i chyba go nie lubił, ups.

quentin halter


Powrót do góry Go down

stoliki                - Page 2 Empty Re: stoliki

Pisanie by paul Nie Lis 02, 2014 1:19 am

dobra, ja idę spać, to sprali go na kwaśne jabłko, że wyglądał jak na tym zdjęciu i wyrzucili go blisko stawu licząc, że sam się tam wturla i umrze. a później się najebali i pojechali do domów, pa.

stoliki                - Page 2 Tumblr_mvipgtFLjM1r72dfyo1_250
albo raczej jak tu:
stoliki                - Page 2 Emma-roberts-evan-peters
paul
paul


Powrót do góry Go down

stoliki                - Page 2 Empty Re: stoliki

Pisanie by quentin halter Nie Lis 02, 2014 1:20 am

biedaczysko jednak nie umarł xd

quentin halter


Powrót do góry Go down

stoliki                - Page 2 Empty Re: stoliki

Pisanie by finn Nie Lis 02, 2014 1:23 am

dajcie mi coś napisać też! finn wlał quentinowi podwójnie, bo w imieniu romka też. a finn i paul pewnie zaczną się po dzisiejszym kumplować!
finn
finn


Powrót do góry Go down

stoliki                - Page 2 Empty Re: stoliki

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 2 z 2 Previous  1, 2

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry


Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach