bal maskowy
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

sala do wywoływania duchów

Strona 2 z 2 Previous  1, 2

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

sala do wywoływania duchów - Page 2 Empty Re: sala do wywoływania duchów

Pisanie by jamie holmes Nie Lis 02, 2014 12:12 am

- koszulę zatrzymujesz? spoko, mam jeszcze kurtkę jakoś powinienem wrócić do domu - machnął ręką - twoja koleżanka będzie wściekła - zauważył zapalając kolejnego papierosa - ale jakoś mnie to mało obchodzi - była kolejną dziewczyną, która się do niego kleiła. najpierw była to liska, potem ruby, jak tak dalej pójdzie zaliczy każdą z przyjaciółek, no nieźle. jamie zebrał się powoli do kupy.
jamie holmes
jamie holmes


Powrót do góry Go down

sala do wywoływania duchów - Page 2 Empty Re: sala do wywoływania duchów

Pisanie by lydia scavo Nie Lis 02, 2014 12:20 am

- dlaczego ktokolwiek miałby być na mnie wściekły? - nie rozumiała - - przecież to tylko seks - i wcale się do niego nie kleiła, seks to seks, dla nie był to tylko akt fizyczny a on sobie chyba za dużo wyobrażał. zaczęła zbierać swoje rzeczy, a potem zabrała mu fajkę z buzi i zaciągnęła się parę razy bo miała taka ochotę.
lydia scavo
lydia scavo


Powrót do góry Go down

sala do wywoływania duchów - Page 2 Empty Re: sala do wywoływania duchów

Pisanie by jamie holmes Nie Lis 02, 2014 12:25 am

- ostatnio ta cała twoja przyjaciółeczka liska sobie zbyt dużo wyobraziła i nawymyślała mi kiedy spotkałem się z inną dziewczyną. nie martw się, nie chcę niczego więcej od ciebie. jesteś spoko dziewczyną - odebrał jej papierosa i zaciągnął się nim. zrobił kilka kółeczek - z miłą chęcią przyjąłbym od ciebie numer, bo nie powiem, ale mnie zaskoczyłaś - puścił jej oczko - fajne cycki tak w ogóle - wyszczerzył zęby.
jamie holmes
jamie holmes


Powrót do góry Go down

sala do wywoływania duchów - Page 2 Empty Re: sala do wywoływania duchów

Pisanie by serena Nie Lis 02, 2014 12:27 am

/skąd on wie, że liska i lydia się znają w ogóle? ;c stalker!
serena
serena


Powrót do góry Go down

sala do wywoływania duchów - Page 2 Empty Re: sala do wywoływania duchów

Pisanie by lydia scavo Nie Lis 02, 2014 12:33 am

pewnie jest woof woof to wie takie rzeczy. patka szpiegu!
- może dałeś jej powód żeby na ciebie nawymyślała - bo liska była przecież w miarę rozsądna i nie bujała się w byle kim - jestem spoko co nie? - przybili żółwika, dix już jej nie zarzuci że nie jest spoko he he he - w porządku - zaprzestała zbierania się i wyciągnęła z jego spodni telefon w którym zapisała swój numer i nawet podpisała się barbarella. zerknęła na swój dekolt i zaśmiała się - dzięki.
lydia scavo
lydia scavo


Powrót do góry Go down

sala do wywoływania duchów - Page 2 Empty Re: sala do wywoływania duchów

Pisanie by jamie holmes Nie Lis 02, 2014 12:36 am

cicho patka xd od razu zapisał sobie jej numer w telefonie, nawet podpisał barbarella! będzie ją stąd kojarzył, od czasu do czasu umówią się na jakiś fajny seks bez zobowiązań. jego życie towarzyskie odżyło, nareszcie. miał sporą grupkę fanek, jak uroczo - to w takim razie do zobaczenia nie? - puścił jej oczko. on zanim się zbierze minie sto lat.
jamie holmes
jamie holmes


Powrót do góry Go down

sala do wywoływania duchów - Page 2 Empty Re: sala do wywoływania duchów

Pisanie by lydia scavo Nie Lis 02, 2014 12:44 am

ale ona nie potrzebowała miliona lat żeby się zebrać. zapięła koszulę, w której o dziwo prezentowała się dobrze, nawet pasowały jej do tego wysokie kozaki które miała na sobie - jaaasne, do zobaczenia - zaśmiała się, dałamu buziaka na pożegnanie i zwiała do domu, bo czuła się już zbyt zakręcona na jakiekolwiek imprezowanie.
lydia scavo
lydia scavo


Powrót do góry Go down

sala do wywoływania duchów - Page 2 Empty Re: sala do wywoływania duchów

Pisanie by jamie holmes Nie Lis 02, 2014 12:45 am

jamie zapiął porządnie kurtkę, napił się jeszcze trochę whisky i zwiał do domu.
jamie holmes
jamie holmes


Powrót do góry Go down

sala do wywoływania duchów - Page 2 Empty Re: sala do wywoływania duchów

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 2 z 2 Previous  1, 2

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry


Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach